התפתחות הקשר בתנועה- JOY- הורים וילדים
להורים שרוצים לבלות זמן איכות עם ילדיהם
מסגרת נעימה ויצירתית למפגש חווייתי עם הרבה צחוק, משחק , תנועה, גוף, מגע

ג״וי מציעה תרגלי מוזיקה ותנועה משותפים להורה ולילד שנוצרים מתוך צרכיו ההתפתחותיים של הילד והמהווים מודל לחיזוק הקשר והעמקתו מתוך הנאה וחדוות עשייה משותפת

לגילאי 3 עד 6 /יחד עם הורה
בימי שלישי ב17:00, ברח' לסקוב 13, ת"א
>> לפרטים נוספים
 
 
התפתחות אישית בתנועה
קבוצה ל10 אנשים, נשים וגברים, שרוצים לעבור תהליך יצירתי בעבודה פנימית בתנועה 

לרקוד, להרגיש, ללמוד, להינות, להתפתח

קבוצה קבועה, פעם בשבוע, שעה וחצי שיעור
עם בגדים נוחים ובליווי מוזיקה

ימי שני ב20:15- בסטודיו ירושלמי, מרכז סוזן דלל, ת"א
>> לפרטים נוספים
 
 
ליווי התפתחותי לתינוקות ופעוטות
שיטת שלהב - Child'Space- איבחון ייעוץ וטיפול

ליווי התפתחותי בתנועה ובמגע לתינוקות, פעוטות ולהוריהם המעוניינים להכיר ולהבין את שלבי ההתפתחות המוטוריים של התינוק ואת בניית הדימוי העצמי שלו, החלים עוד בשנים הראשונות

"איתור מוקדם והתערבות בתפקוד מוטורי לא תקין
יכולים להשפיע לטובה על מהלך חייו של אדם"
ד"ר חוה שלהב

לתינוקות בריאים ולכאלו עם עיכוב התפתחותי
העבודה מתבססת על גירוי המערכות המשתתפות בהתפתחות התינוק - המוטורית, הקוגניטיבית והרגשית

טיפולים/שעורים אישיים בבית המשפחה

״אתך למדנו משהו על סיוע מבלי התערבות פולשנית, נעם למד לזחול בזכות התמיכה שלימדת אותנו לתת לו. זו מתנה גדולה לילד ולהורים- ללמוד לצפות בהתפתחות של הילד, לתת לו כיוון תומך, להאמין בו ולעזור לו להאמין בעצמו…ממליצה בחום על הליווי התפתחותי של יוסי ״
עינת אמא של נעם
>> לפרטים נוספים
 
 
התפתחות ילדים- תנועה- אחד לאחד
מפגש אישי. עבודה פרטנית בהתאם לכל ילד/ה
השעורים מתקיימים בבית או בסביבה( גינה, רחוב)
המטרות העקריות של השיעור- לפתח את הילד/ה ולתת עוד כילים. זה כולל מוטוריקה, קוגניציה, דימוי עצמי, כישורים חברתיים והעולם הרגשי.
להעצים את היכולות וכישורים הקיימים ולפתוח אפשרויות חדשות ולמידה.
כול זה נעשה דרך תנועה, מגע, משחק, קשר אישי ובגובה העיניים שמתואם לצרכים הספציפיים של הילד/ה
אני עובד ומטפל בתנועה ובמגע-דרך הקשר.
>> לפרטים נוספים
 
 
הורים כותבים:
"יוסי היקר, תענוג היה לפגוש אותך, להכיר את הדרך בה אתה עובד ולצפות בהתקדמות של יעלי, כבמטה קסם למדת אותה להפעיל את הגוף...לזחול, לשבת, לעמוד וללכת...
תודה רבה" יעל ודורית כנען
..................................................................................
" ממליץ בחום לכל הורה וילד גם ללא עיכוב התפתחותי. מאפשר להכיר לעומק את ההתפתחות המוטורית של הילד וליהנות יותר מהפלא הזה של הגדילה" אילן אבא של אלה
..................................................................................
" ליוסי, תודה רבה על הטיפול החם והאוהב, תודה על שהענקת מכל הלב, תודה שליווית אותנו עוד מלפני צעד ראשון, ולך תמיד מקום שמור אצלנו בזכרון, תודה מכל הלב"
משפחת חורי
..................................................................................
" יוסי, אני הזמנתי אותך לסיבוב שני, אחרי שעזרת לתמרה שלי ללמוד ללכת ושינית את חייה וחיינו. הפעם הרגשתי שהיא מעט פסיבית וזקוקה לידיים שלנו על מנת לרקוד. רציתי לראות אותה משתוללת עם עצמה לצלילי המוזיקה שהיא כל כך אוהבת וזה לא קרה. למעלה משנה. הפלא ופלא - פגשה אותך שלוש פעמים וזה קרה. אין לי מילים. באמת. הצלחת לשחרר אותה מעכבה פיזית ומנטלית שדבקה בה אלוהים יודע למה וזה גם לא חשוב. מה שחשוב הוא שאנשים יידעו עד כמה העזרה שאתה מגיש והאהבה וההבנה שלך משמעותיות עבור הילדים וההורים. איזה כייף שהכרנו."
עופרי אמא של תמרה
..................................................................................
"ליוסי היקר, הכרת את לילי בגיל 10 שבועות, יונקת מכורבלת בזרועותיי, בעוד אחיה הגדול, קופץ ומשתולל על רחבת חוג התנועה להורים ולילדים שבו בכלל נפגשנו. שאלת אותי אם אני מוכנה שתעשה עליה סטאז' - למדת שיטת טיפול חדשה בתינוקות ואתה צריך להשלים שעות התמחות. אמרתי "בטח"...
מאז, במשך שלוש שנים כמעט נפגשנו פעם בשבועיים, כשהתינוקת שבינינו עוברת משלב של דגדוג כפות רגליים ("הנה האצבעות שלך לילי") לפעוטה שמזנקת מדרגות וטסה עם כדור במדרון הגינה ("יוססססי, אני רצה אליך עם הכדורררר"). מי זוכר בכלל שהיה שם סטאז''ר בהתחלה :-)
הרבה אנשים שראו בפייסבוק תמונות שליוו את התהליך, שאלו אותי מה זה בעצם, מחביאים את סימן השאלה האמיתי: האם ללילי יש בעיות, אם  מומחה להתפתחות נפגש איתה בתדירות כזאת גבוהה?
הסברתי להם על הרעיון של השיטה (שיטת שלהב שכבר עובדה אצלך, אני מניחה, לפרקטיקה משלך): עידוד הפעולה של המערכות המוטוריות והקשר לקוגניציה שמתפתחת כתוצאה מהגירוי;  רכישת ביטחון במיומנויות גופניות, שמקרין אחר כך לדרך שבה הילד מסתכל על העולם, פוגש אותו ומגיב אליו. 
במפגשים, שהתחילו בבית ועברו בהדרגה אל הגינה, היית מציב ללילי אתגרי תנועה חדשים, מלמד אותה לעשות דברים פשוטים נכון ובכך לקבל ביטחון ולהיות על המסלול הבטוח למיומנויות מסדר גבוה יותר, הראית לה ולי כל מיני דברים שאפשר, מותר, כדאי, לעשות: להיתלות, להתגלגל, לטפס, לקפוץ, והכל קדימה ואחורה, למטה ולמעלה... דברים שכל אימא נורמלית נחנקת מלחץ כשהילד שלה מנסה אותם בפעם הראשונה, אבל בהשגחתך הפכו את גינת דובנוב, בשביל לילי, לשווה יותר מדיסנילנד. 
זה לא מכתב פרידה, אנחנו ממשיכות בחוג, דור שני לJOY, אחרי דויד שהתמיד שלוש שנים להגיע ביום שלישי בחמש, בלי חיסורים כמעט.
תודה גדולה על ההרפתקה, הלמידה וההנאה,
ממני ומלילי "
..................................................................................
Idit Suslik - השיעור בצוציגן מאיר:
"פתחתי את השבוע שלי אתמול עם חוויה באמת יוצאת דופן - הלכתי עם עמליה לשיעור ליווי התפתחותי של יוסי יונגמן. בגדול, השיטה שיוסי עובד לפיה יוצרת גירוי מוטורי, קוגניטיבי ורגשי אצל התינוק על-ידי מגע, תנועה וקשר עין (והמון צעצועים צבעוניים ובעלי טקסטורות מגניבות!). אבל כל מה שאכתוב כנראה לא יצליח באמת לתאר את הקסם שקורה שם - לא ברמת העבודה של יוסי, ולא ברמת הדברים שעמליה עושה, ובעיקר – כמה היא שמחה, סקרנית ונלהבת. אז פשוט אתן לתמונות לדבר בעד עצמן. ממליצה בחום לכל חבריי ההורים - זו מתנה"
..................................................................................
" זו הייתה שנה בה שבוע אחר שבוע, ראינו איך התנועה שלה נאספת. מתארגנת. איך היא נענית לאתגרים וגם שמחה לקראתם. תהליך עמוק ואיטי שתוצאותיו ניכרות היום בכל הזירות...היא הפנימה את הביטחון הזה. היא מודעת לכוחותיה ולכוחות שמופעלים סביבה. הפריצה הזאות קרתה מעבר לכל דימיון..."
>> לפרטים נוספים
 
 
כתבה מצולמת מגזין "להיות הורים"
8 תרגילים לגילאים המוקדמים
>> http://www.nrg.co.il/online/17/ART2/437/639.html?hp=17&cat=0&loc=58
 
 
אוהב את העבודה שלי
אוהב את העבודה שלי, אוהב את מה שאני עושה, אוהב את שמחת החיים של הגוף שלי ושל האחר. אוהב ומודה. תודה
>> https://www.facebook.com/yungmanyossi?ref=hl